Екологи у музеї МОЦТКЕ УМ

10 жовтня група студентів-екологів ЧНУ імені Петра Могили відвідала музей історії МОЦТКЕ УМ та виставку, що присвячена розкопкам на території старовинного міста Ольвія. У музеї студенти познайомилися з різноманітними досягненнями центру туризму, зокрема із колекцією різноманітних викопних знахідок у формі черепків. Але цікавим був той факт, що ці знахідки датувалися VIII-VII тисячоліттям до н.е. Також студентам була продемонстрована амфора, вік якої складає більше ніж 2000 років! Ця амфора була реконструйована співробітниками центру власними зусиллями й зараз займає почесне місце на виставці.

Екологи_у_музеї_МОЦТКЕ_УМ_(1)

У продовж екскурсії студентам вдалося познайомитися з історією центру, що почалася одразу після закінчення Другої Світової Війни. Спочатку центр туризму слугував місцем, де багато дітей післявоєнних років мали можливість знайти собі заняття до душі й відправитися у подорож Україною та іншими  республіками СРСР. Нині центр здебільшого займається науково-просвітницькою та туристичною діяльністю, чому й присвячені багато наукових робіт співробітників закладу.

Студенти виявили неабияку зацікавленість екскурсією й залишилися цілком задоволенними.

Екологи_у_музеї_МОЦТКЕ_УМ_(2)