ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ПОСЕЛЕННЯ ТА РЕГІОНУ ЯК ОСНОВА ДЕРЖАВНОЇ БЕЗПЕКИ - ЧНУ iм. Петра Могили

ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ПОСЕЛЕННЯ ТА РЕГІОНУ ЯК ОСНОВА ДЕРЖАВНОЇ БЕЗПЕКИ

Науково-практична конференція

«ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ПОСЕЛЕННЯ ТА РЕГІОНУ ЯК ОСНОВА ДЕРЖАВНОЇ БЕЗПЕКИ»

Із 22 по 25 листопада 2016 р у ЧНУ ім. Петра Могили відбулася науково-практична конференція «Екологічна безпека поселення та регіону як основа державної безпеки».

Першого дня були розглянуті питання економічної безпеки місцевого рівня і теоретичне підґрунтя наукової конференції. Матеріали, які були представленні у вигляді доповідей, є результатами трирічної ініціативної роботи. Ці дослідження виконуються в рамках фундаментальної науково-дослідної роботи на кафедрі екології та природокористування Інституту сталого розвитку, який був створений в університеті понад десять років тому. Ідеєю конференції стала пропозиція розробки у науковій роботі індикатора оцінки сталого екологічного розвитку Південного регіону. Планується, щоб план роботи регіону співпадав із планом дій, розробленим до 2030 року Всесвітньою організацією ООН. На проведення такої конференції дав згоду народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, депутат Олег Недава.

Основне засідання відбулось 24 листопада у приміщенні Вченої ради. На захід запросили представників Миколаївської міської ради, Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної адміністрації, департаментів та управлінь, що входять до їх структури, а також громадські організації, науковці, підприємства.

На цьому зібранні розглянули питання екологічної безпеки регіону в цілому, масштабно охопивши усі проблеми. Першою свою доповідь представила Голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко. Вона ознайомила присутніх із сімнадцятьма глобальними світовими цілями, що були затвердженні у вересні 2015 року на Саміті ООН. Та наголосила на необхідності впровадження у нашій державі нової парадигми: гармонійного поєднання економічної, соціальної та екологічної складових.

Дана конференція є неабияким внеском у розбудову екологічної безпеки та сталого розвитку держави, поштовхом місцевого уряду до дій, що призведуть до позитивних зрушень у вирішенні екологічних проблем у нашій області.

DSC_0142 DSC_0145 DSC_0153 DSC_0172 DSC_0173

Business opportunities

Перший полуфінал ділової гри  «Business opportunities» відбудеться за участю команд факультетів ЧНУ ім. Петра Могили, які презентуватимуть свої  розроблені проекти. Захід буде проводитись в аудиторії 4-107  15 березня о 14.00

Березня