Екологи та економісти університету долучилися до стратегічних сесій Програми сталої трансформації міста Миколаєва для переходу до блакитної економіки

На запрошення Центру Підтримки Бізнесу в місті Миколаєва науковці Чорноморського національного університету імені Петра Могили – Діана Крисінська – кандидатка технічних наук, доцентка кафедри екології, Любов Дранус – кандидатка економічних наук, доцентка, т.в.о. завідувача кафедри менеджменту, Дранус Валентин – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту, були залучені до роботи Стратегічних сесій, що проводилися 9 та 11 квітня у рамках проєкту «Програма сталої трансформації міста Миколаєва для переходу до блакитної економіки», який реалізується ВГО «Українська асоціація центрів підтримки бізнесу»
в межах ініціативи «Мери за економічне зростання», що фінансується ЄС та впроваджується ПРООН.

Під час роботи протягом двох днів вони напрацьовували перелік ідей, проєктів щодо реалізації можливостей «Блакитної економіки» у м. Миколаєві та перелік інструментів для впровадження наданих ідей, з перспективним залученням науковців університету та активної громади міста.

Науковці ЧНУ представили своє бачення модернізації існуючих бізнесів/підприємств Миколаєва, використовуючи чисті, зелені технологія, замкнуті цикли з урахуванням безпеки для навколишнього середовища та дотримання цілей сталого розвитку.