Екологи на виставці «Нумізматика і боністика»

12 квітня 2018 року група студентів-екологів Чорноморського національного університету імені Петра Могили відвідала виставку «Нумізматика і боністика». Організатор заходу – Миколаївський обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій.

Нумізматика та боністика – дві допоміжні історичні науки, які розповідають через вивчення грошей про економіку, культуру та символи різних країн і народів. Адже гроші – монети й банкноти – це те, з чим кожна людина постійно зустрічається у власному житті.

На виставці широко представлена колекція колишніх і сучасних  монет та паперових грошей Російської Імперії (1721-1917 рр.), СРСР, країн СНД, США, Німеччини, Франції, Італії, Туреччини, Ізраїлю, Польщі, Данії, Югославії, країн колишніх колоній Англії, Мексики.

Найбільша увага на виставці – історія гривні незалежної України. Можна побачити колишню гривню зразка 1991 року купоно-карбованець номіналом 1, 3, 5, 10, 25, 200, 500, 1000, 2000, 500000.

Виставка викликала у відвідувачів велику зацікавленість, тому що подібні заходи збагачують людину та розширюють її світогляд, дозволяють бачити те, що не бачать інші.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.