Екологи на суднобудівному заводі «Океан»

29 жовтня студенти спеціальності «Екологія» та викладачі однойменної  кафедри відвідали суднобудівний завод «Океан».

Майбутнім екологам провели екскурсію територією заводу та розповіли про історію створення ПАТ «Океан». Студенти дізналися, що протягом перших 20 років роботи завод випустив більше 200 одиниць суднобудівної продукції, серед яких: 7 морських суховантажів типу «Іргиз», 46 рефрижераторів типу «Таврія», 2 лісовози типу «Малоярославець» та 12 лісовозів типу «Сибірліс», проект 450Б, 15 траулерівтипу «Алтай». Також екскурсантів проінформували про техніку безпеки та дії під час надзвичайних ситуацій, як про важливу складову в діяльності заводу.

Студентів ознайомили з потужностями заводу та основними напрямками роботи в галузі екології та охорони довкілля: показали закритий елінг, плавдок, відкритий будівельний майданчик, 120-метровий причал, складно-зварювальний цех,док з двома кранами вантажопідйомністю 320 тонн кожен.

Студенти-екологи щиро вдячні працівникам заводу «Океан» за цікаву та пізнавальну екскурсію.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.