Екологи на суднобудівному заводі «Океан»

29 жовтня студенти спеціальності «Екологія» та викладачі однойменної  кафедри відвідали суднобудівний завод «Океан».

Майбутнім екологам провели екскурсію територією заводу та розповіли про історію створення ПАТ «Океан». Студенти дізналися, що протягом перших 20 років роботи завод випустив більше 200 одиниць суднобудівної продукції, серед яких: 7 морських суховантажів типу «Іргиз», 46 рефрижераторів типу «Таврія», 2 лісовози типу «Малоярославець» та 12 лісовозів типу «Сибірліс», проект 450Б, 15 траулерівтипу «Алтай». Також екскурсантів проінформували про техніку безпеки та дії під час надзвичайних ситуацій, як про важливу складову в діяльності заводу.

Студентів ознайомили з потужностями заводу та основними напрямками роботи в галузі екології та охорони довкілля: показали закритий елінг, плавдок, відкритий будівельний майданчик, 120-метровий причал, складно-зварювальний цех,док з двома кранами вантажопідйомністю 320 тонн кожен.

Студенти-екологи щиро вдячні працівникам заводу «Океан» за цікаву та пізнавальну екскурсію.

Вебінари Web of Science

Шановні колеги! Інформуємо про вебінари, що заплановані на 25-27 березня 2019 і ми чекаємо Вас на заходах!

Вакцинація проти кору

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання: