Екологи ЧНУ на підприємстві ПАТ «Лакталіс-Миколаїв»

20.03.2018 студенти-екологи у рамках  вивчення дисцилін «Техноекологія»,  «Екологічна експертиза», «Агроекологія з основами біотехнології»  та науково-навчального семінару  відвідали підприємство  ПАТ «Лакталіс-Миколаїв».

Під час екскурсії  студенти довідалися, що все почалося з 1996 року коли французький  концерн «Lactalis» став першим інвестором у молочну галузь нашої країни – на базі Миколаївського міського молочного комбінату було створене спільне франко-українське підприємство з виробництва масла та казеїну, а згодом – і всієї лінійки традиційної молочної продукції. Нині «Лакталіс» виробляє близько 150 найменувань продукції, під відомими брендами «President», «lactel» , «Дольче», «Фанні»  і «ЛокоМоко».  На даний момент підприємство відповідає стандартним виробництва   ISO 22000.

Перед початком екскурсії студентам було проведено інструктаж з техніки безпеки. Екологи ЧНУ на власні очі побачили усі  процеси та стадії  виробництва молочної продукції «Lactalis». Був наведений список продуктів, з яких виготовляється молочні вироби та стадії обробки продукту та пакування. Показано марки продукції, представлені на нашому ринку.

Тож, ми дякуємо «Лакталісу», що дали змогу нам зрозуміти як працює підприємство не лише у теорії, але й на практиці. По закінченню екскурсії всім відвідувачам дали  маленькі презенти у вигляді глазурованих сирків та сирних десертів.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.