Екологи ЧНУ на підприємстві ПАТ «Лакталіс-Миколаїв»

20.03.2018 студенти-екологи у рамках  вивчення дисцилін «Техноекологія»,  «Екологічна експертиза», «Агроекологія з основами біотехнології»  та науково-навчального семінару  відвідали підприємство  ПАТ «Лакталіс-Миколаїв».

Під час екскурсії  студенти довідалися, що все почалося з 1996 року коли французький  концерн «Lactalis» став першим інвестором у молочну галузь нашої країни – на базі Миколаївського міського молочного комбінату було створене спільне франко-українське підприємство з виробництва масла та казеїну, а згодом – і всієї лінійки традиційної молочної продукції. Нині «Лакталіс» виробляє близько 150 найменувань продукції, під відомими брендами «President», «lactel» , «Дольче», «Фанні»  і «ЛокоМоко».  На даний момент підприємство відповідає стандартним виробництва   ISO 22000.

Перед початком екскурсії студентам було проведено інструктаж з техніки безпеки. Екологи ЧНУ на власні очі побачили усі  процеси та стадії  виробництва молочної продукції «Lactalis». Був наведений список продуктів, з яких виготовляється молочні вироби та стадії обробки продукту та пакування. Показано марки продукції, представлені на нашому ринку.

Тож, ми дякуємо «Лакталісу», що дали змогу нам зрозуміти як працює підприємство не лише у теорії, але й на практиці. По закінченню екскурсії всім відвідувачам дали  маленькі презенти у вигляді глазурованих сирків та сирних десертів.

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!