Екологи ЧНУ імені Петра Могили зустрілися з керівництвом департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради

18 травня 2023 року завідувачка кафедри екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили Людмила Григор’єва провела робочу зустріч з керівництвом департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради. До зустрічі доєднався  ректор Леонід Клименко та члени кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили.

Зустріч мала на меті налагодження творчих взаємовідносин та залучення кафедри екології до Програми розробки енергетичної стратегії міста Миколаєва. Учасники обговорили напрямки та цілі сумісної роботи, а також наголосили на необхідності подальшої взаємодії задля сталого економічного розвитку міста.

Ректор Леонід Клименко поділився своїми баченнями щодо енергоменеджменту у місті.

Завідувачка кафедри Людмила Григор’єва представила презентацію «Пропозиції кафедри екології щодо оновлення Програми сталого розвитку і кліматичної політики міста Миколаєва». Під час дружньої співбесіди учасники розробили коло питань для взаємодії.

Сподіваємося, що знання і практичні надбання навчально-педагогічних працівників кафедри екології будуть прийняті місцевою владою при зеленому відновленні міста.