“Ефективність санкцій ЄС у вирішені міжнародних проблем 20-21 ст.” – відкриті лекції Людмили Вовчук, викладачки і дослідниці проєкту ESEDEP

16 березня 2024 року у рамках навчального курсу «Спільна політика безпеки та оборони Європейського Союзу: виклики, пов’язані з війною в Україні» відбулися дві відкриті лекції присвячені ефективності санкцій ЄС у вирішені міжнародних проблем 20-21 ст.

Спікерка – Людмила ВОВЧУК, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили, викладачка і дослідниця проєкту ESEDEP.

Протягом протягом лекційних занять Людмила Вовчук розглянула поняття “санкцій” і “міжнародних санкцій” та їх види. Окрему увагу лекторка приділила питанню формування санкційної політики ЄС починаючи з 1957 року і донині, а також, окреслила основні обмежувальні заходи ЄС.

Обговорили зі студентами санкції, які ЄС застосував таких країн, як Сирія, Іран, КНДР, Білорусія та росія

Відкрита лекція відбулася в межах Модулю Жана Моне ESEDEP.