Другий раунд Європейських міждисциплінарних студій з безпеки водних ресурсів

Кафедра екології ЧНУ у весняному семестрі починає другий раунд Європейських міждисциплінарних студій з безпеки водних ресурсів!

Запрошуємо усіх зацікавлених до участі у Міжнародному проєкті по програмі Еразмус+ Жана Моне Модуль «Кращі європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку».

Участь у Проєкті – це унікальна можливість набути актуальних знань про водні ресурси з точки зору права, економіки, екології тощо.

Реєстрація за посиланням тут.
Після успішного закінчення Модуля учаснику Проєкту видається сертифікат.
Кінцевий термін надсилання анкет – 31.01.2020 р.
Довідки за телефонами: 0952880479; 0939531335.

Варто зазначити, що презентація Проєкту Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне, Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки» відбулась у вересні 2018 року.

Це один з перших європейських навчальних курсів у ЧНУ ім. Петра Могили з метою удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології. Проєкт посів перше місце у рейтингу серед українських та 14 місце серед 122 закордонних проєктів — переможців і був високо оцінений європейськими експертами.

Команда проєкту інтернаціональна і до її складу входять представники кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили та Університету Західної Англії (Велика Британія). Координатором проєкту стала професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили, Олена Мітрясова.

У квітні 2019 року відбулось вручення перших сертифікатів слухачам модулю «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку».

Учасники модулю прослухали цикл лекцій та пройшли семінарські заняття під керівництвом представників кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили, які і є виконавцями проєкту: Оленою Мітрясовою, Віктором Смирновим та Євгеном Безсоновим, а після закінчення теоретично-практичного курсу слухачі склали підсумковий тест.

Учасниками модулю можуть бути не лише студенти екологи, а й студенти інших спеціальностей та усі зацікавлені.

Тож чекаємо на усіх охочих у весняному семестрі 2020 року для участі у Міжнародному проєкті по програмі Еразмус+ Жана Моне Модуль «Кращі європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку».