Другий раунд Європейських міждисциплінарних студій з безпеки водних ресурсів


Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили у весняному семестрі починає другий раунд Європейських міждисциплінарних студій з безпеки водних ресурсів!

Запрошуємо усіх зацікавлених до участі у Міжнародному проєкті по програмі Еразмус+ Жана Моне Модуль «Кращі європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку».

 

Участь у Проєкті – це унікальна можливість набути актуальних знань про водні ресурси з точки зору права, економіки, екології тощо.

Реєстрація за посиланням тут.

Після успішного закінчення Модуля учаснику Проєкту видається сертифікат.

Кінцевий термін надсилання анкет – 31.01.2020 р.

Довідки за телефонами: 0952880479; 0939531335.

Варто зазначити, що презентація Проєкту Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне, Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки» відбулась у вересні 2018 року.

Це один з перших європейських навчальних курсів у ЧНУ ім. Петра Могили з метою удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології. Проєкт посів перше місце у рейтингу серед українських та 14 місце серед 122 закордонних проєктів — переможців і був високо оцінений європейськими експертами.

 

Команда проєкту інтернаціональна і до її складу входять представники кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили та Університету Західної Англії (Велика Британія). Координатором проєкту стала професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили, Олена Мітрясова.

 

У квітні 2019 року відбулось вручення перших сертифікатів слухачам модулю «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку».

Учасники модулю прослухали цикл лекцій та пройшли семінарські заняття під керівництвом представників кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили, які і є виконавцями проєкту: Оленою Мітрясовою, Віктором Смирновим та Євгеном Безсоновим, а після закінчення теоретично-практичного курсу слухачі склали підсумковий тест.

Учасниками модулю можуть бути не лише студенти екологи, а й студенти інших спеціальностей та усі зацікавлені.

Тож чекаємо на усіх охочих у весняному семестрі 2020 року для участі у Міжнародному проєкті по програмі Еразмус+ Жана Моне Модуль «Кращі європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку».

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …