Другий раунд Європейських міждисциплінарних студій з безпеки водних ресурсів


Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили у весняному семестрі починає другий раунд Європейських міждисциплінарних студій з безпеки водних ресурсів!

Запрошуємо усіх зацікавлених до участі у Міжнародному проєкті по програмі Еразмус+ Жана Моне Модуль «Кращі європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку».

 

Участь у Проєкті – це унікальна можливість набути актуальних знань про водні ресурси з точки зору права, економіки, екології тощо.

Реєстрація за посиланням тут.

Після успішного закінчення Модуля учаснику Проєкту видається сертифікат.

Кінцевий термін надсилання анкет – 31.01.2020 р.

Довідки за телефонами: 0952880479; 0939531335.

Варто зазначити, що презентація Проєкту Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне, Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки» відбулась у вересні 2018 року.

Це один з перших європейських навчальних курсів у ЧНУ ім. Петра Могили з метою удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології. Проєкт посів перше місце у рейтингу серед українських та 14 місце серед 122 закордонних проєктів — переможців і був високо оцінений європейськими експертами.

 

Команда проєкту інтернаціональна і до її складу входять представники кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили та Університету Західної Англії (Велика Британія). Координатором проєкту стала професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили, Олена Мітрясова.

 

У квітні 2019 року відбулось вручення перших сертифікатів слухачам модулю «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку».

Учасники модулю прослухали цикл лекцій та пройшли семінарські заняття під керівництвом представників кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили, які і є виконавцями проєкту: Оленою Мітрясовою, Віктором Смирновим та Євгеном Безсоновим, а після закінчення теоретично-практичного курсу слухачі склали підсумковий тест.

Учасниками модулю можуть бути не лише студенти екологи, а й студенти інших спеціальностей та усі зацікавлені.

Тож чекаємо на усіх охочих у весняному семестрі 2020 року для участі у Міжнародному проєкті по програмі Еразмус+ Жана Моне Модуль «Кращі європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку».

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …