Другий день Школи евристичного філолога

19 червня 2019 р. відбувся другий день Школи евристичного філолога (ШЕФ), і розпочався він екскурсією «Миколаїв літературний», яку  провела відома краєзнавець Тетяна Губська. Під час екскурсії учні дізналися про історію Миколаєва, визначні постаті нашого міста та про письменників рідного краю. Стартувала подорож юних дослідників біля Обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми». Пройшлися вулицями Нікольська та Адміральська, відвідали пам’ятні знаки Миколі Аркасу, Марку Лисянському, Олександру Пушкіну та Ганні Зонтаг. Також цього дня учні побували у Центральній міській бібліотеці ім. М. Кропивницького, де на них чекала насичена програма: екскурсія до літературного музею бібліотеки, віртуальний квест «Україна на твоїй долоні», перегляд і обговорення фільму «Спадок нації».