Друга нарада директорів інклюзивно-ресурсних центрів Миколаївської області

13 грудня в ЧНУ ім. Петра Могили пройшла друга нарада директорів інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) Миколаївської області.  Нарада відбулась з ініціативи Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної держадміністрації. Захід відвідали директори 18 ІРЦ  у Миколаївській області.

«ЧНУ приймає директорів ІРЦ у себе, бо ми співпрацюємо як з Департаментом освіти і науки, так і з  ІРЦ Миколаївської області. Університет власне займається  методичним супроводом цього обладнання, співпрацею з виробниками стосовно додавання  нових програм і ефектів, які б допомагали ІРЦ здійснювати корекційну-відновлювальну роботу. Тобто виробник встановлює обладнання, а ми навчаємо фахівців працювати з цим обладнанням», – пояснює  науковий керівник  Наукового дослідно-практичного центру мережі інклюзивних інтерактивних осередків, Лада Захарова.

Зараз розпочалось навчання керівників ІРЦ, а пізніше планують залучати  до навчання  вузькопрофільних фахівців: психологів, дефектологів, логопедів, реабілітологів, які є в ІРЦ Миколаївської області.  На нараді обговорили питання, пов’язані з встановленням ІРЦ та власне роботи з інтерактивним інноваційним обладнанням.   Це вже друга нарада керівників ІРЦ. Перше засідання відбулось у вересні 2018 року.

«Ці заняття планують проводити на постійній основі. Друга нарада трохи затрималась через встановлення обладнання на місцях, бо для цього потрібен час. Не було сенсу робити це навчання, доки не з’явилися питання у фахівців, доки вони не побачили обладнання на власні очі, адже це обладнання є унікальним. Його почали розробляти миколаївські фахівці. У Києві вже працюють з ним у кількох місцях і, можливо, ми будемо запрошувати спікерів-практиків, які зможуть поділитися з нами досвідом. Проект триватиме до вересня 2019 року і я маю надію, що він буде подовжений», – коментує Лада Захарова.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.