Друга хвиля вступної кампанії-2023!

Шановні абітурієнти!

Отримання вищої освіти вважається однією з найважливіших інвестицій у майбутнє кожної людини. Вища освіта не тільки сприяє особистому розвитку, але і має велике значення для суспільства загалом, сприяючи економічному, культурному та соціальному прогресу.

Але як бути, якщо не встиг подати документи на вступ до університету для здобуття омріяної вищої освіти?

9 жовтня 2023 року починається друга хвиля вступної кампанії на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного спрямування) на основі ПЗСО та НРК5, для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 за денною та заочною формами навчання.

Тож ті, хто не встиг подати документи на вступ у основну сесію, наразі мають можливість стати студентами Чорноморського національного університету імені Петра Могили!

Чорноморський національний університет імені Петра Могили надає якісну вищу освіту та створює висококваліфікованих фахівців і лідерів суспільства!

Пропонуємо ознайомитися з етапами другої хвилі:

Початок реєстрації електронних кабінетів 01 липня 2023 року
Початок прийому заяв та документів 9 жовтня 2023 року
Закінчення прийому заяв та документів 20 жовтня 2023 року
Строки проведення вступних випробувань 23-25 жовтня 2023 року
Надання рекомендацій для зарахування та оприлюднення рейтингового списку вступників 26 жовтня 2023 року
Виконання вимог до зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 27 жовтня 2023 року
Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 31 жовтня 2023 року

За додатковою інформацією та консультацією звертайтесь до Приймальної комісії. Приймальна комісія працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 17:00 в головному корпусі університету.

Крім того, консультації надаються за номером +38 096 06 06 084 або у чаті Приймальної комісії.

Запрошуємо абітурієнтів на навчання до ЧНУ імені Петра Могили! ЧНУ імені Петра Могили – твій пріоритет №1!