Драгуновська Ольга Валеріївна


провідний фахівець кафедри гігієни,
соціальної медицини та громадського здоров’я Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

 

 

Освіта та професійний шлях

У 2018 році закінчила Чорноморський національний університет імені Петра Могили і отримала базову вищу освіту (ступінь бакалавра) за освітньою програмою «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Наразі навчається в магістратурі за освітньо-професійною програмою «Екологія та охорона навколишнього середовища».

У 2018 році була учасницею International Project 597938-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE «The Best European Practices for the „Water Security“ Platform to Achieve the Goals of Sustainable Development», 2018—2021.

З жовтня 2019 року працює на посаді провідного фахівця кафедри гігієни, соціальної медицини та громадського здоров’я Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили.

Коло наукових інтересів: оцінка якості навколишнього середовища, сталий розвиток.

 

Контакти:

kaf.hygiene@gmail.com
(0512) 76-55-70

 

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).