Довідник першокурсника: відповіді на 111 запитань

До уваги студентів перших курсів!

Якщо вам цікаво як можна використовувати студентський квиток для знижок, як отримати додаткові бали й чи можна перейти на інший факультет, тоді обов’язково перегляньте інформаційно-довідкове видання університету – «111 запитань від першокурсника».

Знайти його можна на офіційному сайті ЧНУ імені Петра Могили у вкладці «Студенту», у розділі Довідник першокурсника.

У довіднику ви знайдете відповіді на більшість запитань, які зазвичай цікавлять нових студентів ЧНУ, про організацію навчання, сесію, стипендію, студентське самоврядування, міжнародні стипендії, стажування/навчання за кордоном, студентське дозвілля та ін.

Видання допоможе вам адаптуватися до нового навчального закладу, швидше усвідомити особливості та відмінності організації навчання та життєдіяльності в стінах університету.