Доцентки кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики взяли участь у презентації авторського розділу колективної монографії

11 жовтня 2023 р. на базі факультету міжнародних відносин Запорізького національного університету, за всебічної ініціативи та сприяння кандидата історичних наук, доцента кафедри міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка Марини Бессонової, відбулася презентація монографії «Республіка Північна Македонія: погляд з України».

До авторського колективу монографії увійшли доценти кафедри міжнародних відносин. Зокрема Анастасія Хмель (декан факультету політичних наук), Тетяна Богданова та Ірина Тихоненко, які презентували авторський розділ на тему «Республіка Північна Македонія у сучасному безпековому просторі».

Розділ присвячений ролі Республіки Північна Македонія у системі регіональної безпеки Західних Балкан, вступу та участі у НАТО, зусиль держави щодо вступу до ЄС, а також реакції на російсько-українську війну як загрозі стабільності європейської та глобальної безпеки.

До презентації монографії долучилися науковці з інших українських університетів, зокрема, Запорізького національного університету, Київського університету імені Бориса Грінченка, які також представили свої наукові доробки, що лягли в основу монографії.

Вдячні ініціаторам, авторському колективу монографії та усім причетним, за можливість долучитися до вивчення та представлення результатів наукових досліджень зовнішньополітичних та безпекових ініціатив Республіки Північна Македонія.

Українська наука рухається вперед незважаючи наперепони!

Все буде Україна!