Доцентка кафедри української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ імені Петра Могили Владлена Руссова взяла участь у конференції, присвяченій обговоренню наслідків російської війни проти України

8 липня 2022 року доцент кафедри української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ імені Петра Могили Владлена Руссова взяла участь у конференції «Russia’s War in Ukraine and its Consequences for Sustainability: addressing health and displacement issues».

Захід відбувся на базі University of Warwick та організований за підтримки Warwick’s Global Research Priorities for Health and Connecting Cultures.

Протягом конференції розглядали глобальні наслідки війни Росії в Україні для сталого розвитку планети. Війна, розв’язана росією проти України, не лише має руйнівні наслідки для України, спричинивши масову атаку мирного населення та знищення інфраструктури та ресурсів країни. Ми справді є свідками того, що німці назвали – Zeitenwende – великого історичного перелому, який матиме глибокі наслідки для всього – у планетарному масштабі – від торгівлі, виробництва та до міграції тощо.

Про організаторів

Ця конференція є ініціативою Тhe University of Warwick’s Institute for Global Sustainable Development спільно з Global Research Priorities.

GRPs відповідає на складні глобальні виклики, які можна вирішити лише шляхом досконалого дослідження. Вони об’єднують вчених із різних галузей для вирішення найнагальніших питань людства, що дозволяє покращувати життя людей у всьому світі.