Доцента ЧНУ ім. Петра Могили обрано заступником голови Миколаївського обласного об’єднання товариства «Просвіта»

Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка – це сучасна українська громадська організація культурно-освітянського спрямування, осередки якої є в 11 містах Ураїни, в тому числі і в Миколаєві. Організація продовжує традиції Товариства «Просвіта»,  яке існувало ще в середині 19 століття.

15 січня 2019 року в переддень святкування 30-річчя відновлення «Просвіти» ветеранами товариства та Спілкою письменників Миколаївщини ініційовано і проведено збори нового первинного осередку Миколаївської «Просвіти» – Міжрайонної організації міста Миколаєва ім. М.Аркаса.

На зборах вирішили важливі питання. Так, головою осередку обрали професора, лауреата премії М. Аркаса О. А. Шпачинського,  а заступником голови відтепер є доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. П. Могили – В. М. Руссова.

Також обрали секретаря (ним став завідувач краєзнавчого відділу МОУНБ А.А.Трокай),  чотирьох членів правління та трьох членів ревізійної комісії. До нового осередку входять переважно вчителі, викладачі, бібліотекарі, письменники та патріоти-активісти нашого міста.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77