Доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Руссова відзначена Почесною грамотою НАН України


14-16 січня 2020 року в Києві на базі «Освіторії Хаб» відбулася «Стратегічна сесія Малої академії наук України». Миколаївську область представляла доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Руссова, яка, нагадаємо, є керівником секцій «Фольклорознавства» та «Літературна творчість».

На урочистому відкритті Президентом МАН Станіславом Довгим були відзначені керівники секцій та директори обласних МАН, у тому числі й Владлена Руссова, яка за вагому підтримку діяльності й особистий внесок у справу розвитку талановитих дітей та молоді МАН отримала Почесну грамоту НАН України.

З вітальним словом виступив й Директор Національного центру МАН Оксен Лісовий. Також приємним сюрпризом для учасників зібрання був виступ «Хореї Козацької». Під час же основної роботи сесії науковці сформували спільні цінності МАН та напрацювали модернізовані візії та місії діяльності закладів системи МАН. Фасилітатором впродовж двох днів був Микола Скиба (експерт напрямку «Освіта» аналітичного центру «Українського інституту майбутнього»).

 

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …