Доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Руссова відзначена Почесною грамотою НАН України


14-16 січня 2020 року в Києві на базі «Освіторії Хаб» відбулася «Стратегічна сесія Малої академії наук України». Миколаївську область представляла доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Руссова, яка, нагадаємо, є керівником секцій «Фольклорознавства» та «Літературна творчість».

На урочистому відкритті Президентом МАН Станіславом Довгим були відзначені керівники секцій та директори обласних МАН, у тому числі й Владлена Руссова, яка за вагому підтримку діяльності й особистий внесок у справу розвитку талановитих дітей та молоді МАН отримала Почесну грамоту НАН України.

З вітальним словом виступив й Директор Національного центру МАН Оксен Лісовий. Також приємним сюрпризом для учасників зібрання був виступ «Хореї Козацької». Під час же основної роботи сесії науковці сформували спільні цінності МАН та напрацювали модернізовані візії та місії діяльності закладів системи МАН. Фасилітатором впродовж двох днів був Микола Скиба (експерт напрямку «Освіта» аналітичного центру «Українського інституту майбутнього»).

 

 

 

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).