Доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури стала літературним редактором нового видання “Акумуляція капіталу” Рози Люксембург

У лютому 2019 року вийшла друком книга Рози Люксембурґ «Акумуляція капіталу» у перекладі з німецької В. Щербаненка, літературну редакцію якої здійснювала доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Н.М.Лебединцева.

Наукове видання вийшло у видавництві ТОВ «АРТ книга» з коштів Міністерства закордонних справ ФРН. Це передрук першого тому перекладу за виданням 1929 року. «Акумуляція капіталу» – найбільша теоретична праця Рози Люксембур 1913 року, що стала визначальним внеском у дебати про імперіалізм перед Першою світовою війною.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77