Доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури стала літературним редактором нового видання “Акумуляція капіталу” Рози Люксембург

У лютому 2019 року вийшла друком книга Рози Люксембурґ «Акумуляція капіталу» у перекладі з німецької В. Щербаненка, літературну редакцію якої здійснювала доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Н.М.Лебединцева.

Наукове видання вийшло у видавництві ТОВ «АРТ книга» з коштів Міністерства закордонних справ ФРН. Це передрук першого тому перекладу за виданням 1929 року. «Акумуляція капіталу» – найбільша теоретична праця Рози Люксембур 1913 року, що стала визначальним внеском у дебати про імперіалізм перед Першою світовою війною.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики