Доцент кафедри історії та теорії держави і права юридичного факультету виступила гостьовим лектором у семінарі щодо проблем розвитку галузей національного права

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри історії та теорії держави і права юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили Оксана Валецька 2 грудня 2021 року взяла участь у науковому семінарі «Проблеми розвитку окремих галузей національного права в сучасних умовах».

Оксана Валецька виступила на заході в ролі гостьової лекторки. Науковий семінар проходив для здобувачів вищої освіти III освітньо-наукового рівня спеціальності 081 «Право» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Науковий семінар «Проблеми розвитку окремих галузей національного права в сучасних умовах» відбувся в рамках реалізації співробітництва з академічної мобільності між ЧНУ імені Петра Могили та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля.  Академічна мобільність передбачає переміщення студентів і викладачів ЗВО на певний проміжок часу в інший освітній заклад.

Представники юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили висловили подяку колегам: к.ю.н., доценту Котовій Л.В., к.ю.н., доценту Татаренко Г.В. і гаранту освітньої програми, д.ю.н Шаповаловій О.В., а також аспірантам 1-3 року навчання за можливість поділитися власним досвідом та напрацюваннями у сфері трудового та медичного права, почути цікаві доповіді молодих науковців та визначити план майбутніх зустрічей-наукових заходів.