Доцент кафедри фінансів і кредиту отримав можливість стажування в США задля просування інновацій


Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту Васильєв Андрій Анатолійович став фіналістом програми  Ukrainian Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship.

Програма передбачає стажування у США для молодих бізнес-лідерів, організоване з метою набуття практичного досвіду в американській бізнес-структурі. Учасники отримають доступ до сучасних бізнес-інструментів, концептів та принципів, які змінять їхні лідерські та технічні можливості. Вітаємо та бажаємо подальших творчих перемог!

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …