Доцент кафедри економіки та підприємництва Віктор Погромський нагороджений медаллю за заслуги перед Миколаївщиною II ступеню

Восьмого грудня доцент кафедри економіки та підприємництва ЧНУ імені Петра Могили Віктор Погромський нагороджений медаллю «Відзнака за заслуги перед Миколаївщиною II ступеню» від Миколаївської облради. Нагороду вручила тодішня голова Миколаївської обласної ради (2015 – 2020) Вікторія Москаленко.

Окрім викладання на кафедрі економіки та підприємництва ЧНУ імені Петра Могили, Віктор Олександрович займається активною громадською діяльністю. Він є головою наглядової ради «Інституту дослідження всесвітньої історії, етнології та політичних процесів». Інститут досліджує політичні та культурологічні аспекти Миколаївщини та південного регіону. Окрім цього є членом правління миколаївського осередку Національної спілки Юристів України, членом правління ГО «Миколаївський дослідницько-аналітичний центр». В межах цих організацій пан Віктор здійснює активну громадську, політичну та наукову діяльність.

Разом зі студентами-економістами взяв участь у створенні соціальної реклами щодо запобігання розповсюдженню COVID-19: «Залишайся в Миколаєві! Навчайся на хвилі Чорноморського національного університету імені Петра Могили!».

Проєкт навчайся на хвилі –  це спільний проєкт Віктора Погромського з управлінням молоді Миколаївської міської ради. Вони залучили кошти з міського бюджету. Реклама залишилась до сьогодні, і навіть «пережила» вибори. Спочатку було близько 75 рекламних площин. Наразі залишилось десь 20. Здебільшого це були сітілайти. Люди зображені на цій рекламі – студенти економічного факультету Могилянки.

«Ми були зацікавлені в тому щоб  звернути увагу саме на студентську молодь, що молодь – це майбутнє міста. …  Ми вирішили сполучити певні елементи соціальної реклами та трохи прорекламувати наш університет, який є флагманом освіти регіону та центром гуртування молоді міста», – розповідає Віктор Погромський.

Цього року переміг його проєкт  громадського бюджету з облаштування спортивного майданчика в мікрорайоні Ліски. Майданчик, до речі, знаходиться недалеко від Гуртожитку №2.

Також Віктор Погромський організував школу молодого гіда – тренінговий майданчик, який у позанавчальний час знайомить студентів з особливостями туристичного бізнесу та гідовою діяльністю, перспективам,  і складнощам з якими доведеться зіткнутися. Поки що цей проєкт діє у тестовому режимі, для всіх учасників він є безкоштовним, а головною метою є залучення молодих фахівців до розвитку туристичного потенціалу Миколаївщини та створення додаткових робочих місць в цій галузі.