Доцент б.в.з. Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили отримав перемогу в номінації «Кращий тренер з рукопашного бою в 2018 році»

Вітаємо майстра спорту, заслуженого тренера України, доцента б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили Олександра Міненка з перемогою в номінації «Кращий тренер з рукопашного бою в 2018 році».

Олександр Васильович почав займатися тренерською діяльністю з 1998 року та очолював клуб бойових мистецтв «Рись». З 2005 року обіймав посаду старшого тренера національної збірної України з рукопашного бою. Серед підопічних Олександра Міненка 1 Заслужений майстер спорту, 11 майстрів спорту міжнародного класу та 20 майстрів спорту України з рукопашного бою.

Вітаємо та бажаємо нових звершень!

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …