Доцент б.в.з. Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили отримав перемогу в номінації «Кращий тренер з рукопашного бою в 2018 році»

Вітаємо майстра спорту, заслуженого тренера України, доцента б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили Олександра Міненка з перемогою в номінації «Кращий тренер з рукопашного бою в 2018 році».

Олександр Васильович почав займатися тренерською діяльністю з 1998 року та очолював клуб бойових мистецтв «Рись». З 2005 року обіймав посаду старшого тренера національної збірної України з рукопашного бою. Серед підопічних Олександра Міненка 1 Заслужений майстер спорту, 11 майстрів спорту міжнародного класу та 20 майстрів спорту України з рукопашного бою.

Вітаємо та бажаємо нових звершень!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.