Доцент б.в.з. Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили отримав перемогу в номінації «Кращий тренер з рукопашного бою в 2018 році»

Вітаємо майстра спорту, заслуженого тренера України, доцента б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили Олександра Міненка з перемогою в номінації «Кращий тренер з рукопашного бою в 2018 році».

Олександр Васильович почав займатися тренерською діяльністю з 1998 року та очолював клуб бойових мистецтв «Рись». З 2005 року обіймав посаду старшого тренера національної збірної України з рукопашного бою. Серед підопічних Олександра Міненка 1 Заслужений майстер спорту, 11 майстрів спорту міжнародного класу та 20 майстрів спорту України з рукопашного бою.

Вітаємо та бажаємо нових звершень!