Доцент б.в.з. Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили отримав перемогу в номінації «Кращий тренер з рукопашного бою в 2018 році»

Вітаємо майстра спорту, заслуженого тренера України, доцента б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили Олександра Міненка з перемогою в номінації «Кращий тренер з рукопашного бою в 2018 році».

Олександр Васильович почав займатися тренерською діяльністю з 1998 року та очолював клуб бойових мистецтв «Рись». З 2005 року обіймав посаду старшого тренера національної збірної України з рукопашного бою. Серед підопічних Олександра Міненка 1 Заслужений майстер спорту, 11 майстрів спорту міжнародного класу та 20 майстрів спорту України з рукопашного бою.

Вітаємо та бажаємо нових звершень!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.