Доступ до світового науково-освітнього простору інтелектуальних продуктів університетської спільноти відкрито

З 1-го жовтня 2018 року на сайті університету в розділі «Наші сайти»  почав діяти Інституційний репозітарій (відкритий електронний архів) ЧНУ ім. Петра Могили.

Інституційний  репозитарій  призначений для зберігання та поширення за допомогою надання вільного доступу до світового науково-освітнього простору інтелектуальних продуктів університетської спільноти з  2013 року по сьогоднішній день. Започаткований та реалізований як спільний проект наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили, інформаційно-комп’ютерного центру  та редакційно-видавничого відділу університету.

До зібрання Інституційного репозитарію включено повним текстом навчальну літературу (підручники, навчальні посібники, методичні рекомендації або вказівки); наукову літературу (монографії, тези доповідей, збірники матеріалів конференцій).

У подальших планах розвитку Інституційного репозитарію – залучення академічних текстів як учасників (локального репозитарія) до Національного репозитарію та реєстрація в Open DOAR (авторитетному каталозі наукових архівів відкритого доступу, що сприятиме розвитку освітньої, наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності шляхом поліпшення доступу до академічних текстів та сприянню академічній доброчесності.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77