Доступ до світового науково-освітнього простору інтелектуальних продуктів університетської спільноти відкрито


 З 1-го жовтня 2018 року на сайті університету в розділі «Наші сайти»  почав діяти Інституційний репозітарій (відкритий електронний архів) ЧНУ ім. Петра Могили.

Інституційний  репозитарій  призначений для зберігання та поширення за допомогою надання вільного доступу до світового науково-освітнього простору інтелектуальних продуктів університетської спільноти з  2013 року по сьогоднішній день. Започаткований та реалізований як спільний проект наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили, інформаційно-комп’ютерного центру  та редакційно-видавничого відділу університету.

До зібрання Інституційного репозитарію включено повним текстом навчальну літературу (підручники, навчальні посібники, методичні рекомендації або вказівки); наукову літературу (монографії, тези доповідей, збірники матеріалів конференцій).

У подальших планах розвитку Інституційного репозитарію – залучення академічних текстів як учасників (локального репозитарія) до Національного репозитарію та реєстрація в Open DOAR (авторитетному каталозі наукових архівів відкритого доступу, що сприятиме розвитку освітньої, наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності шляхом поліпшення доступу до академічних текстів та сприянню академічній доброчесності.

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.