Доступ до світового науково-освітнього простору інтелектуальних продуктів університетської спільноти відкрито


 З 1-го жовтня 2018 року на сайті університету в розділі «Наші сайти»  почав діяти Інституційний репозітарій (відкритий електронний архів) ЧНУ ім. Петра Могили.

Інституційний  репозитарій  призначений для зберігання та поширення за допомогою надання вільного доступу до світового науково-освітнього простору інтелектуальних продуктів університетської спільноти з  2013 року по сьогоднішній день. Започаткований та реалізований як спільний проект наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили, інформаційно-комп’ютерного центру  та редакційно-видавничого відділу університету.

До зібрання Інституційного репозитарію включено повним текстом навчальну літературу (підручники, навчальні посібники, методичні рекомендації або вказівки); наукову літературу (монографії, тези доповідей, збірники матеріалів конференцій).

У подальших планах розвитку Інституційного репозитарію – залучення академічних текстів як учасників (локального репозитарія) до Національного репозитарію та реєстрація в Open DOAR (авторитетному каталозі наукових архівів відкритого доступу, що сприятиме розвитку освітньої, наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності шляхом поліпшення доступу до академічних текстів та сприянню академічній доброчесності.

Події та оголошення


липня
2
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
23
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
21
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили