Дослідницькі гранти для студентів, магістрів, аспірантів у Берліні

Науковий фонд земельного парламенту в Берліні оголошує набір на дослідження для науковців (бакалавр або вище) до 35 років. Вимогами на подачу стипендії є: знання німецької мови та самостійний пошук наукового керівника в Німеччині.

Сума стипендії від 1100-1600 євро, оплата проживання та транспортних витрати. Критеріями відбору є: успіхи у навчанні, якість наукового проекту.

Дедлайн подачі: 15 грудня 2016 року.

Більше інформації на сайті або у інформаційному листі:

“За більш детальною інформацією перейдіть на офіційний сайт

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.