Дослідницькі гранти для студентів, магістрів, аспірантів у Берліні - ЧНУ iм. Петра Могили

Дослідницькі гранти для студентів, магістрів, аспірантів у Берліні

Науковий фонд земельного парламенту в Берліні оголошує набір на дослідження для науковців (бакалавр або вище) до 35 років. Вимогами на подачу стипендії є: знання німецької мови та самостійний пошук наукового керівника в Німеччині.

Сума стипендії від 1100-1600 євро, оплата проживання та транспортних витрати. Критеріями відбору є: успіхи у навчанні, якість наукового проекту.

Дедлайн подачі: 15 грудня 2016 року.

Більше інформації на сайті або у інформаційному листі:

“За більш детальною інформацією перейдіть на офіційний сайт

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.

травнь
Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.