Допомога у працевлаштуванні студентам. Діяльність Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили допомагає студентам-могилянцям з працевлаштуванням.

Студент або випускник у пошуках роботи, може залишити своє резюме у Центрі, заповнивши гугл-форму. У ній потрібно вказати свій курс, факультет, спеціальність, а також зазначити посади, які вас цікавлять.

Коли до Центру соціально-психологічної підтримки звертається роботодавець, який шукає співробітників, представники центру можуть самі підібрати кандидата за резюме або надати роботодавцю резюме претендентів, які можуть підійти на посаду. Також оголошення про вакансії постійно публікують у соціальних сторінках Центру.

Таким чином студенти можуть знайти перевірену інформацію про наявні актуальні та потенційні вакансії. А також, заповнивши гугл-форму, отримати першими повідомлення про зустрічі з компаніями-роботодавцями, які проводять в університеті. Слід зазначити, що працевлаштування студентів ЧНУ імені Петра Могили можливе безпосередньо через кафедри і деканати факультетів.

Тренінги та консультації щодо кар’єри

Окрім цього фахівці центру систематично проводять заходи для студентів та випускників університету, які сприяють успішному плануванню і побудові їхньої професійної кар’єри. Так, центр здійснює консультативну підтримку з питань розробки траєкторії кар’єрного розвитку. Вона буває двох видів – індивідуальна та групова. Індивідуальна здійснюється шляхом запису до психолога Центру, а групова включає тематичні майстер-класи, тренінги, психологічні ігри тощо. Останні проходять в навчальний час, внесені до розкладу і є безоплатними. Наприклад, на четвертому курсі студенти і фахівці центру розглядають питання конкурентоздатності та успішної самопрезентації при працевлаштуванні. Також можливе надання допомоги в написанні резюме та підготовці до проходження співбесіди з роботодавцями.

Тиждень кар’єри

Раз на рік Центр проводить масштабний захід з працевлаштування, який збирає на одному майданчику старшокласників, студентів, випускників, роботодавців, представників громадськості і місцевої влади та всіх інших зацікавлених учасників для того, аби обговорити перспективи й можливості працевлаштування тощо.

До карантину в Могилянці організовували День відкритих дверей у форматі  «Profi-fest». Це був один насичений день, в якому, окрім презентацій спеціальностей, школярі брали участь в інтерактивних локаціях – мали змогу керувати дронами, спробувати себе в ролі телеведучого абощо.

У 2021 році було організовано Тиждень кар’єри, на якому під час дискусій обговорювали реальні перспективи для молоді, роботу під час карантину та конкурентоспроможність миколаївської молоді.

До обговорення в панельній дискусії були запрошені як представники державних структур, так і приватного сектору, зокрема HR-спеціалісти, які говорили про особливості працевлаштування в приватних компаніях. Цього року вперше відбулись зустрічі-мотиватори з успішними випускниками, а також пройшов марафон з працевлаштування – гра, яка закликала спробувати себе у пошуку роботи: знайти максимальну кількість вакансій, написати резюме, піти на співбесіду тощо. Окрім того, були проведені ділові ігри, воркшопи, тренінгові заняття та майстер-класи.

Насиченість Тижня кар’єри – це врахування попереднього досвіду, а також вивчення найкращого досвіду, як європейського, так і вітчизняного. Завдяки таким зустрічам абітурієнти та студенти можуть дізнатися, яким бачать роботодавці свого ідеального співробітника, а університет використовує  отриману інформацію формуванні освітніх програм.

Наступний масштабний захід із працевлаштування заплановано на весну 2022 року.

Контакти

З питаннями щодо вакансій та роботи, можна звернутись до фахівця з працевлаштування Центру, Юлії Авраменко. Номери телефонів для зв’язку 76-92-84, 067 117 5026 (Telegram, Viber).

Контакти Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили:

4 корпус, ауд. 4-107,
+380 512 76-71-80