Донабір кандидатів-здобувачів вищої освіти до НАЗЯВО


Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) запрошує здобувачів вищої освіти робити покращення та зміни вищої освіти!

Вже скоро має розпочатись новий  процес акредитації освітніх програм, який побудований на сучасній парадигмі та Європейських стандартах і кращих практиках європейських країн. До цього процесу рівноправно залучені представники освіти, студентства та бізнесу. Одним із етапів аналізу освітніх програм є оцінка незалежною експертною групою, яка складатиметься з трьох осіб: двох представників освіти та одного представника здобувачів освіти.

У НАЗЯВО повідомляють:

«Ми вже отримали 474 анкет від представників здобувачів освіти та запрошуємо 417 з них на відповідне навчання. Для забезпечення експертів з усіх спеціальностей на різних рівнях освіти ми оголошуємо донабір всіх представників студентства, особливо з числа аспірантів. Заохочуємо вас стати експертом із оцінки освіти, експертом з покращень та відповідальним учасником освітнього середовища».

 Етапи відбору експертів та формування експертної групи:

 • Оцінка заяв та підтверджуючих документів;
 • Телефонне інтерв’ю за потреби;
 • Навчання: онлайн курс з тестуванням та очний дводенний тренінг з тестуванням;
 • Формування експертної групи на необхідну програму (ретельне вивчення експертами самоаналізу закладу, виїзд до закладу, аналітичний звіт).

Як НАЗЯВО бачить ідеального експерта:

 • бажання та спроможність обґрунтовано та незалежно аналізувати та рекомендувати покращення;
 • експерт-студент в своїй галузі/спеціальності;
 • активний учасник студентського та/або громадського та/або освітнього чи наукового середовища;
 • парадигма мислення “по-європейськи” з бажанням покращити, а не покарати;
 • готовий інвестувати в свій розвиток як професійного експерта;
 • готовий до ретельного вивчення звітів та декількаденних виїздів до закладів, та відповідного об’єктивного обґрунтованого аналізу;
 • розуміється в процесі нової акредитації, критеріях оцінки, меті проведення акредитації освітньої програми та правах і обов’язках експерта;
 • перевагою (не обов’язковим критерієм) є наявність досвіду навчання за кордоном, попереднього досвіду/навчання щодо якості вищої освіти або досвіду співпраці з міжнародними організаціями;
 • дотримувався і дотримується вимог академічної доброчесності;
 • вільно володіє державною мовою.

Що пропонує НАЗЯВО:

 • разом будувати та втілювати систему чесного професійного нового покращення вищої освіти;
 • навчання та сертифікація кваліфікованих експертів (здобувач освіти може бути експертом протягом року після здобуття диплому);
 • організаційну підтримку для оцінки програм;
 • фінансову компенсацію виконаної роботи, де за одну таку експертизу (аналіз звіту, виїзна експертиза до закладу до трьох днів, формування звіту з оцінкою та рекомендаціями) експерт отримуватиме біля 8 000 грн до оподаткування та додатково відшкодування витрат на відрядження.

Якщо Ви вважаєте себе відповідним кандидатом, анкету можна заповнити за посиланням.

Зауважте, що в процесі подання заявки за цією формою потрібно надрукувати свій мотиваційний лист, прикріпити своє резюме та довідку закладу, підтверджуючу ваш статус здобувача освіти (стандартна довідка закладу з датою видачі). Ці документи радимо підготувати заздалегідь.

 

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).