Долучайтесь до Всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям»!

Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки» з 1 по 30 вересня 2021 року проводить акцію «Монетки дітям». Мета –  збір монет по всій Україні номіналом 25 копійок, які вийшли з обігу, та перетворення їх на допомогу для онкохворих дітей.

Кожен громадянин зможе долучитися до цієї акції, аби в простий спосіб зібрати монети і перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.

Нагадаємо, що монети номіналом 25 копійок перестали бути платіжним засобом із  жовтня 2020 року. Їх можна вільно обміняти в банках на монети діючих  номіналів або банкноти, або пожертвувати на благодійність до 30 вересня 2021 року. За останні 11 місяців із готівкового обігу Національний банк вилучив лише 5% від загальної кількості цих монет в обігу.

На спеціальному інформаційному порталі вказані адреси всіх відділень банків-партнерів, де громадяни зможуть перерахувати зібрані монети на рахунок фонду “Таблеточки” (благодійний фонд, який уже 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні).