Долучайтесь до онлайн-голосування за учасників фестивалю «Зірки Причорномор’я»!

Долучайтесь до онлайн-голосування фестивалю-конкурсу «Зірки Причорномор’я» на інстаграм-сторінці Медіацентру ЧНУ ім. Петра Могили.

Обирайте своїх фаворитів серед учасників фестивалю юних талантів. Пишіть в коментарях номер учасника або команди, які сподобалися вам найбільше та визначайте, хто стане переможцем в номінації «Приз глядацьких симпатій»!

Нагадаємо, що конкурс «Зірки Причорномор’я» організовує ЧНУ ім. Петра Могили. Фестиваль тривав два дні: 14 січня пройшли виступи конкурсантів, які змагались у  вокальному мистецтві, а наступного дня відбулись змагання хореографічних ансамблів та колективів.

Переходьте за посиланням та дивіться виступи учасників. Обирайте найкращого! Ваш голос може стати вирішальним!

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!