Дорогі колеги!

Долучайтесь до британсько-українського дослідницького Twinning Showcase та Networking event 26 – 27 березня 2024 року в Ліверпульському університеті та Кварталі знань (KQ) Ліверпуль .

Ця подія має на меті заохотити британських партнерів до більш проактивної взаємодії з українськими науковцями, обмінятися досвідом нещодавніх досліджень–побратимів , стимулювати нові форми дослідницької співпраці та сприяти створенню нових зв’язків, використовуючи поточний прогрес.

Реєстрація безкоштовна. За потреби організатор пропонує проживання на 1-2 ночі в Ліверпулі. Не пропустіть цю можливість поспілкуватися з британськими партнерами, поділитися досвідом наукової співпраці та сприяти новим формам співпраці.

Реєстраційна форма.

Коли? – 26 – 27 березня 2024 року.

Де? – Кампус університету Ліверпуля, The Spine – Knowledge Quarter (KQ), Ліверпуль

Попередній розклад:

26 березня 2024 р. (у другій половині дня) – відкриття, запрошені доповіді, вітальний прийом

27 березня 2024 р. (9:00 – 17:00) – Презентації , постерна сесія, круглий стіл та обговорення робочої групи

Список презентацій і запрошених доповідей буде поширено найближчим часом.

Щоб взяти участь у цьому захоплюючому заході, надішліть реєстраційну форму до 4 березня 2024 року.

Поділіться своїми інноваційними дослідницькими програмами, спільними заходами, проектами тощо. Особливо вітаються заходи на підтримку цифровізації та цифрової трансформації.

Кінцевий термін подання розширених тез і постерів – 11 березня 2024 р. Інструкції щодо завантаження матеріалів будуть надані після реєстрації.

Для отримання додаткової інформації та запитів звертайтеся за адресою < ukraine-twinning@liverpool.ac.uk > і відвідайте веб-сайт

Давайте об’єднаємося, щоб розвивати дослідницьку співпрацю та підтримувати академічну спільноту в Україні.