Долучайся до англомовного клубу «Easy talk», який діє на базі ЧНУ імені Петра Могили, якщо хочеш покращити свою англійську

Хочете покращити свою англійську, не виходячи за лаштунки Могилянки? Тож завітайте до англомовного клубу «Easy talk», що існує з жовтня 2021 року, на базі кафедри англійської філології факультету філології ЧНУ імені Петра Могили.

Основне завдання діяльності клубу – подолання  мовного бар’єра, надання можливості розмовляти виключно англійською мовою та стати більш впевненим у собі, адже перший крок до спілкування – це слухати мову інших.

Його організаторами є студентка другого курсу англійської філології Анастасія Радутна (має результат іспиту FCE від Cambridge University на знання англійської на рівні В2, в університеті підвищує до С1) й асистент-викладач з англійської мови Еван Лензен (носій мови з США, який приїхав до України за програмою FullBright). Клуб існує за підтримки заступниці декана факультету філології Ольги Поліщук та завідувачки кафедри англійської філології Тетяни Зубенко.

Учасником клубу може стати будь-хто не залежно від віку, місця в університеті чи рівня знань з англійської мови. А сама ж участь є безкоштовною. Зустрічі проходять раз на тиждень у режимі офлайн (аудиторія на 4 поверсі 11 корпусу Могилянки) та онлайн за умови переходу на дистанційне навчання в університеті (за допомогою Google Meet).

Кожне заняття наповнене атмосферою й емоціями, тому що щоразу учасники клубу обговорюють нові теми, наприклад, книги, музика, фільми,  свята, особисті враження та досвід, традиції України та США, сленг тощо. Еван як носій мови надає «живі» мовні відповідники до літературних слів. Щоб зустрічі були ефективніші, до теми, щотижня створюється словник активних слів і навіть якщо словниковий запас учасників обмежений, вони можуть звернутися до словника і цього вистачить, щоб аргументувати свою відповідь та поділитися думками.

Цікавинкою роботи клубу є регулярні опитування щодо наступних тем для спілкування, а також зустрічі у формі гри за принципом: граючись – навчаємось.

Доєднатися до клубу «Easy talk» можна за посиланням.