Документи по школі пресс.секретарів

За ініціативи та організаційної підтримки Миколаївської облдержадміністрації в області створюється об’єднана прес-служба територіальних громад.
Для професійної підготовки прес-секретарів та власних кореспондентів територіальних громад Чорноморським національним університетом імені Петра Могили розроблено спеціальний 100-годинний курс. Навчання триватиме з  23 квітня по 25 червня 2018 року.

Будуть вивчені та відпрацьовані такі теми:

1. Створення бази журналістів. Розсилка, підготовка прес-релізів, якісне їх написання.
  2. Створення інформаційних приводів.
  3. Висвітлення діяльності керівника. PR знакових особистостей підприємства чи установи.
  4. Презентація соціальних проектів, створених підприємством (установою).
  5. Соціальні мережі і як працювати з ними. Стратегії просування образу підприємства (установи) і його керівника в соціальних мережах.
  6. Образ керівника в кадрі. Підготовка керівника до виходу в ефір.

Курс розроблено  за безпосередньої участі викладачів ЧНУ імені Петра Могили та кращих прес-секретарів і журналістів Миколаєва.  Беручи до уваги логістичні складнощі та враховуючи попит, для слухачів курсів буде створено можливість онлайн участі у навчанні, в тому числі  у вигляді інтернет-лекцій та вебінарів.
Практичні навички студенти опановуватимуть у власній телевізійній студії ЧНУ імені Петра Могили та у ЗМІ Миколаєва.

Вартість курсу – 4200 грн.

Оплата здійснюється за вказаними реквізитами: р/р 31258278116042 ДКСУ м. Київ, МФО 820172, ЄДРПОУ 23623471.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”