Докторка історичних наук, професорка ЧНУ ім. Петра Могили, Ольга Морозова стала лауреаткою нагороди ім. Леона Василевського!

Докторка історичних наук, професорка  ЧНУ ім. Петра Могили,  завідувачка кафедри соціології та політології Ольга Морозова стала лауреаткою нагороди ім. Леона Василевського!

Премія ім. Леона Василевського Фундації Свобода і Демократія призначається за „найбільш цінну книжку в галузі досліджень польсько-українських взаємин, історії польської національної меншини і польської культурної спадщини в Україні”, започаткована з метою інспірації досліджень над минулим і сьогоденням взаємин між поляками і українцями.

Конкурс на здобуття Премії фінансується Канцелярією Голови Ради Міністрів Польщі.

Колектив Чорноморського національного університету ім. Петра Могили щиро вітає шановну Ольгу Станіславівну і бажає подальших значних наукових звершень!