Доктор технічних наук, професор Юрій Кондратенко став членом-кореспондентом Королівської академії економічних та фінансових наук (RACEF) від України


Юрій Кондратенко, доктор технічних наук, професор Чорноморського національного університету імені Петра Могили, став членом-кореспондентом Королівської академії економічних та фінансових наук (RACEF) від України.

23 лютого 2023 року відбулося засідання Королівської академії у змішаному форматі, де пройшло урочисте прийняття в члени-кореспонденти. Професор виступив із доповіддю «Зростання ролі штучного інтелекту в діяльності людини: розвиток, впровадження та перспективи». Юрій Кондратенко розмірковував про численні можливості штучного інтелекту у розвитку сталої економіки. Від імені Королівської академії йому відповів академік Вісенте Лірн.

Юрій Кондратенко вважається визнаним експертом у галузі комп’ютерного моделювання та є постійним гостем міжнародних заходів, організованих Королівською академією, як активний учасник її міжнародної мережі економічних досліджень Barcelona Economics Network.

Пишаємося здобутками нашого колеги та зичимо подальших успіхів!