Доктор фізико-математичних наук, доцент кафедри інтелектуальних інформаційних систем ЧНУ ім. Петра Могили Едуард Лисенков отримав нагороду “Кращий молодий науковець”

28 грудня 2020 відбулось нагородження переможців  першого конкурсу «Молода людина Миколаєва», який започатковано громадською організацією «Правозахисне об’єднання «Ти ж юрист» та реалізовано за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

фото 1.jpg

Одним із переможців став доктор фізико-математичних наук, доцент кафедри інтелектуальних інформаційних систем Чорноморського національного університету імені Петра Могили Едуард Лисенков, який отримав нагороду у номінації «Кращий молодий науковець».

фото 2.jpg

Захід такого формату відбувається у Миколаєві вперше. За правилами взяти участь у ньому мали змогу громадяни України віком від 14 до 35 років. Свою кандидатуру подавали самостійно або за рекомендацією організацій та установ. Переможців обирала спеціальна конкурсна комісія.

Мета конкурсу – виховання активної громадянської позиції у молоді м. Миколаєва та нагородження кращих молодих фахівців у різних галузях діяльності.

Присутніх вітали Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко.

Бажаємо Едуардові Лисенкову творчої наснаги, натхнення, нових цікавих проєктів та перемог!