Додатковий ЄВІ для вступу в магістратуру


11 вересня для вступників до магістратури, які виявили бажання скласти додаткове тестування, було проведено спеціальну сесію Єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Узяти участь у додатковому тестуванні могли вступники, які бажали повторно скласти іспит з іноземної мови або ті, хто не брав участі в основній сесії тестування.

Для участі у тестуванні зареєстровано понад 17 тисяч учасників.

На складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови надавалося 60 хвилин. Загальна кількість завдань тесту – 42. Тест складається з двох частин: частини «Читання», що містить 22 завдання, та частини «Використання мови», що містить 20 завдань. Максимальна кількість балів, яку міг отримати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 42 балам.

Запрошення-перепустки, в яких вказано адреси тестування, було розміщено в Електронному кабінеті учасника.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбувався за наявності оригіналу екзаменаційного листка, оригіналу документа, що посвідчує особу та запрошення-перепустки.

Для підготовки до тестування вступники могли використовувати онлайн сервіс ЗНО-ОНЛАЙН. На платформі розміщені всі тести, що складалися вступниками до магістратури у попередні роки.

Спосіб виконання всіх тестових завдань максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується вступникам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Джерело

 

Події та оголошення


жовтня
1
Запрошуємо кураторів 1-го курсу на тренінг «Психологічні особливості адаптації студентів-першокурсників»

Запрошуємо кураторів 1 курсу на тренінг для кураторів-дорадників “Психологічні особливості адаптації студентів-першокурсників: проблемні питання та шляхи їхнього вирішення” у ЧНУ імені Петра Могили. Графік проведення: 01.10.2021 р. – 9:00-10:30; 08.10.2020 р. – 14:00–15:20; Місце проведення: аудиторія 4-107. Для участі у …