Додатки на телефон для контролю витрат

Чи ведете ви облік своїх витрат: скільки витрачаєте щодня або щомісяця? На які покупки йде найбільше коштів? У сучасному світі найлегше це робити за допомогою мобільних додатків. Вони контролюють ваш дохід та витрати і допомагають свідомо подивитися на розподіл коштів.

Wallet

Додаток допомагає вам гнучко планувати ваш бюджет та слідкувати за витратами, щоб ви не втрачали контроль і досягали майбутніх цілей.  Wallet автоматично оновлює банківські операції, які ви проводите з вашим банком.

Вибрані облікові записи можна розділити з родиною, друзями або колегами, яким потрібно співпрацювати з бюджетом. Кожен може долучитись з будь-якої платформи: Android, iPhone або Web. Графіки і фінансові огляди дають Вам детальне розуміння стану ваших фінансів через банківські рахунки, кредитні і дебетні картки, заборгованості і готівку.

Які банки підтримує Wallet? ПриватБанк, Raiffeisen Bank Aval, EasyPay UA, Альфа-банк, Ощадбанк, Перший Український Міжнародний Банк, Південний, Укрексімбанк, Сбербанк, Укрсиббанк BNP Paribas Group, Укрсоцбанк, Универсал Банк.

Monefy

Додаток з простим та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Користуватися ним можна не лише самому, а й разом з кількома членам сім’ї. Синхронізація з різних приладів відбувається через Ваш особистий Google Drive або Dropbox акаунт.  Також додаток пропонує виведення на екран блокування зручного віджету зі статистикою витрат цього місяця.

Усі транзакції сортуються за категоріями і виносяться на великий інформативний графік, а більш детальну інформацію можна знайти у списку під ним. Також можна формувати статистику окремого бюджету.

Spendee

Користувачеві пропонується працювати з трьома вкладками: транзакції, статистика і бюджет. В центрі – велика зручна кнопка для внесення витрат і надходжень коштів. Ви можете встановити місячний бюджет і додаток буде контролювати його виконання або розраховувати денний бюджет.

Також у Spendee є планувальник платежів: ви створюєте необхідні реквізити, а додаток нагадує вам про необхідність оплати, наприклад, комунальних платежів. Ще один плюс – можливість вести спільний бюджет з декількох акаунтів.

MoneyWiz

У додатку ви знайдете такі вкладки, як рахунки, бюджети, календар і звіти. MoneyWiz використовує власну платформу синхронізації Cloud, що називається SYNCbits. За допомогою SYNCbits ви можете підключати будь-яку кількість пристроїв. Це підходить для всіх, хто має кілька пристроїв, і для сімей, які хочуть мати доступ до своїх фінансових даних разом.

У вкладці «Рахунки» будуть міститися всі рахунки, де ви можете заповнювати доходи і витрати. Вкладка «Бюджети» – для обліку витрат, які суворо обмежені, і MoneyWiz буде контролювати вказаний вами ліміт.

Витрачайте з розумом та користуйтеся мобільними додатками, аби зробити цей процес більш свідомим.