Додатки на смартфон для боротьби зі стресом


Гаджети не лише можуть відволікати своїх власників від роботи або затягувати їх на кілька годин у новини, розваги або спілкування. В еру інформаційної переобтяженості смартфони можуть стати помічниками в поліпшенні нашого психологічного стану. Для цього потрібно лише знайти час та завантажити спеціальні додатки. Сайт Studway підготував добірку таких, які допоможуть відволіктися від буденності, відстежити власний емоційний стан, а також залишатися в гармонії з собою.

 

Happify. Перед використанням застосунку ти проходиш маленьке анкетування, яке допомагає визначити твій емоційний стан. Додаток допомагає зменшити стрес, побороти негативні думки та стати стійкішим(-ою) за допомогою вправ та ігор. Застосунок є безкоштовним, проте більшість функцій є платними. Преміум-версія коштує 15 доларів на місяць або 134 долари на рік.

У програмі можна медитувати й одночасно прослуховувати інструкцію, як це правильно робити; занотовувати свої цілі та плани, спробувати практику, яка допоможе тобі легше заснути, грати в ігри, читати статті на тему емоційного здоров’я.

HelloMind. Програма складається із серії лекцій-аудіотренінгів. Перед використанням ти обираєш категорію з можливих: стрес, вага, сон, мотивація, стосунки, тривожність та інше. Потім проходиш коротке тестування, яке допомагає визначити, що саме тебе хвилює. І прослуховуєш серію лекцій на цю тему. У середньому це займає 40 хвилин. Ці тренінги потрібно слухати раз на день протягом декількох тижнів.

Для того, щоб отримати повну версію, потрібно оформити підписку за 13 доларів на місяць або 120 доларів на рік. У програмі можна прослуховувати аудіо тренінги, проходити тестування, відстежувати свій прогрес.

 

MoodTools. Цей застосунок містить категорії, як-от щоденник думок, психологічні вправи, план порятунку на випадок появи суїцидальних думок, інформацію на тему психічного здоров’я, тести і відео. Завантажити додаток можна безкоштовно. Місячна підписка коштуватиме 5 доларів на місяць, а річна – 30 доларів на рік.

У програмі можна прочитати про те, що таке депресія, які її симптоми, види, причини і яким може бути лікування; пройти тест, який визначає наскільки зараз ти перебуваєш у депресивному стані; переглянути YouTube-відео з медитаціями, слухати заспокійливу музику та TEDTalks та тему психічного і ментального здоров’я; вести щоденник свого настрою.

Sanvello. Додаток розроблений психологами, які використовують у своїй практиці когнітивно-поведінкову терапію (КПТ). Цей тип психотерапії досить ефективний при боротьбі зі стресом і тривожністю. Застосунок містить практики та вправи, які допомагають почуватися щасливіше. Завантажити додаток можна безкоштовно. Місячна підписка на преміум-версію коштуватиме 9 доларів на місяць, а річна – 54 долари на рік.

У програмі можна медитувати, стежити за своїм здоров’ям і регулювати кількість сну, вживання корисної їжі, алкоголю, кави та інше. записувати свої цілі, думки, мрії, проходити тренінги, слухати аудіоматеріали на тему медитацій і психічного здоров’я.

 

Stop, Breathe & Think. Додаток допомагає навчитися правильно медитувати і бути більш свідомим(-ою). Застосунок виграв премію Webby People’s Voice Award за найкращу програму для здоров’я 2017 року та був відзначений Today Show, Apple, Cosmopolitan, Marie Claire. Завантажити додаток можна безкоштовно. Місячна підписка на повну версію коштуватиме 10 доларів на місяць, а річна – 59 доларів на рік.

У програмі можна проходити обстеження свого психічного здоров’я, навчитися правильно дихати, медитувати, прослуховувати корисну інформацію про практику майндфулнес і як вона може допомагати, відстежувати свої емоції.

Усі додатки можна завантажувати як на iPhone, так і на Android. Завантажуй, медитуй і залишайся в гармонії з собою.

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …