Додатки для заняття спортом


Займатись спортом не виходячи з дому – чудова ідея. Робити більшість вправ можна прямо в квартирі – це поліпшить ваше самопочуття, відволіче від навчання та, можливо, стане корисною звичкою.

1.jpg

 

Портал Studway підготував додатки для смартфону, які підійдуть і для Android, і для iOS,  а також мають хороші безкоштовні версії та багатий функціонал. Обирай, що більше подобається!

Keep Yoga. У безкоштовній версії додатку є багато тренувань для людей з різним рівнем підготовки. Вони поділені за групами: «Йога для жінок», «Зменшення стресу», «Баланс і гнучкість» та інші. Займаючись щодня, можна збирати бали і відкривати платні заняття. Є можливість налаштування звуків, що лунають на фоні. Крім занять із йоги, у додатку є добірка з медитаціями.

Daily Yoga. У цьому додатку є зручний поділ на категорії. Можна почати з основ йоги, обрати план на тиждень чи зробити коротке тренування. Є велика добірка аудіоуроків і музики для медитацій, а ще – база поз для йоги з описами правильної техніки виконання. Як і в Keep Yoga тут є гейміфікація, тому за виконані заняття ти отримаєш бали, що мотивуватимуть працювати над собою.

Nike Training Club. Додаток пристосований для занять удома та в залі. Він інтуїтивний та зі зручним поділом занять за групою м’язів, типом та інвентарем. Підходить для початківців і тих, хто в спорті давно. Можна займатися за спеціальним планом або обирати щоразу інші вправи. Комплекси тривають від 15 до 45 хвилин, тому навіть у завантажені дні можна знайти на них час. За виконання тренувань і дотримання плану ти отримаєш додаткові пункти й нагороди.

Keep. У Keep величезна добірка тренувань різної тривалості й важкості. Як і в Keep Yogа, можна отримувати пункти й відкривати за допомогою них нові добірки. Додаток нагадує про тренування і щодня рекомендує щось нове. Крім добірок із різними вправами, є челенджі, наприклад, з віджимання чи планки. Після їхнього виконання побачиш, де ти перебуваєш у рейтингу всіх користувачів, і зможеш стежити за особистими рекордами. Додаток простий і багатофункціональний.

Пам’ятайте, що заняття спортом не лише зміцнюють імунітет, але й підіймають настрій! Успіхів!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …