Добірка ресурсів для працевлаштування від Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили

1. Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили

Заповніть анкету за  посиланням і співробітники центру покажуть  її роботодавцям! Крім того,  співробітники  центру  відбирають та розміщують вакансії на своїх сторінках у соціальних мережах: Інстаграм та  Фейсбук.Там  Ви знайдете найрізноманітніші пропозиції що підходять саме студентам та випускникам.

1. Сайт Миколаївського регіонального центру зайнятості

Державна платформа для пошуку роботи. На сайті розміщуються тільки перевірені вакансії. Центр гарантує офіційне працевлаштування.

1. Сайт WORK.UA

Одна з найвідоміших платформ взаємодії роботодавців та шукачів роботи, послугами якої користуються щодня сотні тисяч людей. Великий вибір вакансій. Створено навіть мобільний додаток для більш зручного користування.

1. Сайт RABOTA.UA

Альтернатива попереднього сайту. Крім пошуку офіційного місця працевлаштування, можна скористатися пропозиціями для фрілансерів.

1. JOBS.UA

Популярний сайт серед молоді. Містить розділи з гарячими та VIP вакансіями.

1. Freelancehunt.ua

Даний сайт майже повністю розрахований на вакансії для фрілансерів, які працюють дистанційно. Підійде саме студентам, що шукають додаткові джерела для заробітку та не мають змоги працювати повний робочий день.

Рекомендуємо, при пошуку роботи, ретельно перевіряти інформацію про працедавця! Шукати розгорнуту інформацію про компанію/організацію, її корпоративну культуру, відгуки та коментарі про діяльність

Бажаємо усім успіхів  у пошуку роботи та офіційного  працевлаштування.

фото.jpg