До вшанування пам’яті 32-ї річниці аварії на ЧАЕС

З нагоди вшанування пам’яті 32-ї річниці аварії на ЧАЕС 26 квітня, 2018, у приміщенні Вченої ради було організовано проведення Всеукраїнської конференції молодих учених, студентів, аспірантів з міжнародною участю  «Радіаційна та екологічна безпека: ризики, стандарти, управління», а також організовано виставку студентських робіт (плакатів) до дня Чорнобиля у музейній кімнаті ЧНУ імені Петра Могили.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.