До уваги викладачів та студентів: Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили інформує!

До уваги викладачів та студентів ЧНУ імені Петра Могили!

Студентське, освітянське та наукове життя продовжується, попри всі складні обставини та війну.

Так, інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили інформує про послуги та додаткові можливості, які надає, зокрема:

• визначення індексу УДК до наукової теми чи статті. Для певного індексу необхідно надати текст роботи або анотацію та ключові слова;
  • визначення авторського знаку;
  • редагування списків використаної літератури за Національними стандартами України ДСТУ 8302:2015 і ДСТУ ГОСТ 7.1:2006.

Звертайтеся до Філологічної бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили!

Детальніше розкаже завідувачка інформаційно-бібліографічним відділом Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили Лілія Болдуреску або надсилайте питання на  електронні пошти: