До уваги викладачів: проводиться набір на стажування в університетах Польщі

Європейська ліга професійного розвитку (ELPD) запрошує викладачів закладів вищої освіти взяти участь у міжнародних стажуваннях на базі провідних університетів Польщі.

Метою курсів є підвищення професійної кваліфікації викладачів.

У Європейській лізі професійного розвитку зазначають, що сьогодення характеризується стрімким розвитком сучасних освітніх технологій, передових заходів та інноваційних методів викладання. Щодня формується величезна база наукових здобутків та знань, у зв’язку з чим якісний професійний розвиток стає необхідною умовою  сучасної освіти.

Разом із тим, розвивається ринок послуг із забезпечення професійного вдосконалення педагогічних працівників, а формування нових вимог до організації такого призводить до високої конкуренції між освітніми програмами.

На якісному підвищенні кваліфікації освітян наголошує й Міністерство освіти і науки, виокремлюючи його як один із головних напрямів освітньої реформи.

Саме тому для максимального забезпечення потреб професійної свідомості та розвитку професійних компетенцій сучасного освітнього простору компанією ELPD було розроблено ряд фахових стажувань, під час відвідування викладачі вишів зможуть отримати професійні переваги, зокрема:

• засвоєння нових знань і технологій, впроваджуваних провідними європейськими університетами, які ви зможете імплементувати у свій навчальний процес;
  • обмін досвідом із колегами із можливість розширити зони впливу Ваших наукових здобутків та формування подальших вигідних взаємовідносин;
  • розширення мережі ділових контактів. В процесі лекційних та практичних занять є можливість спілкування із закордонними колегами;
  • подання документів на присвоєння вченого звання, оскільки закордонне науково-педагогічне стажування є однією з вимог для присвоєння таких звань;
  • поєднання корисного із приємним, як профілактична стратегія професійного вигорання, адже навчання та туризм ідеальне поєднання.

Європейська ліга професійного розвитку запрошує викладачів до розвитку професійних компетенцій та професійної свідомості у запропонованих нижче наукових програмах. Також компанія має можливість підбору індивідуальних стажувань відповідно до потреб та професійних здобутків.

Поспішайте, реєстрацію на більшість проектів вже розпочато. Деталі про проекти та реєстрація за посиланням.