До уваги студентів та випускників 2021 року!

Просимо студентів та випускників 2021 року відповісти на питання, які стосуються організації Тижня кар’єри 2021. Це допоможе підготувати саме ті заходи, які будуть цікавими та корисними для Вас.

Анкета з питаннями  за посиланням.

Основні етапи Марафону з працевлаштування:
1.  Дізнатися де і як можна знайти вакансії та підготувати резюме, скориставшись заходами, запропонованими на Тижні кар’єри.
2. Відвідати Ярмарок вакансій та скласти список із 20 вакансій, які сподобались найбільше. Частина цих вакансій мають обов’язково відповідати спеціальності студента/випускника, частина – актуальним інтересам, які можуть «виходити» за межі професійного фаху.
3.  Надіслати резюме на 10 вакансій потенційним роботодавцям (орієнтовно: 5 за спеціальністю, 5 – за напрямком, який цікавий та в якому є бажання розвиватися). Відвідати тренінг з проходження співбесіди.
4 Домовитися про можливість проходження 2-3 співбесід.

фото 1.jpg