До уваги студентів та викладачів! Опитування від Миколаївського центру соціологічних досліджень


Миколаївський центр соціологічних досліджень створений при кафедрі соціології факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили та є ії структурним підрозділом. Основними напрямами Центру є: навчальна, наукова та виробнича діяльність.

Під час карантину Центр проводить дослідження «Якість дистанційної освіти в ЧНУ імені Петра Могили».

Опитування проводиться окремо для студентів та викладачів.

Пройти опитування можна за посиланнями:

Просимо не бути байдужими й оцінити всі переваги та недоліки цієї форми роботи задля можливості оптимізації взаємодії «викладач-студент».

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …