ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ЧНУ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ!

Як відомо 23.01.2017 у дію вступив наказ Ректора, щодо зміни графіку навчання для збільшення великої перерви з 40 до 60 хв. Після чого Студентська колегія ЧНУ ім. Петра Могили отримала велику кількість скарг від студентів та декілька заяв, після чого на засіданні СК від 23.01.17 було вирішено провести опитування серед студентів та викладачів університету. 30.01.17 після прожитого тижню із новим розкладом розпочалося опитування, яке було завершене 08.02.17.

Загалом було опитано 1422 респондента (студентів та викладачів) з усіх факультетів, респонденти мали можливість підтримати нововведення, “старий” варіант розкладу, або ж запропонувати власні ідеї. І ось який результат ми отримали:
+ Повністю «Новий розклад» (початок занять о 8:50, велика перерва – 60 хв.) підтримали 7.2% опитаних.
+ Повернути «Старий розклад» (початок занять о 9:00, велика перерва – 40 хв.) бажають 76.6% опитаних.
+ Не принциповим розклад є для 0.5 опитаних.

Тож, як результат, сьогодні Леонідом Павловичем був виданий наказ щодо зміни розкладу дзвінків занять в університеті.

Решта думок 15.7% була досить різноманітною, але усі пропозиції студентства були прийняті до уваги, тому слідкуйте за подіями та оновленнями!!!

перерви