До уваги студентів-призовників!


Отримайте довідку Ф-17 про навчання для підтвердження права на відстрочку від призову до Збройних сил України в кабінеті 1-411 та надайте її до відповідного військового комісаріату до 1 жовтня 2019 року!

Важливо! Несвоєчасне надання довідки до військового комісаріату тягне за собою адміністративне порушення, передбачене ч.1 ст. 210 КУпАп «Порушення військовозобов’язаними чи призовниками законодавства про військовий обов’язок і військову службу», ч.16 ст.17 ЗУ «Про військовий обов’язок та військову службу».

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …