До уваги студентів-комп’ютерників: реєструйтесь на безкоштовні курси Online С/С++ BaseCamp від GlobalLogic

Якщо ти студент, який навчається на комп’ютерному факультеті реєструйся на безкоштовні курси Online С/С++ BaseCamp від GlobalLogic.

GL BaseCamp – це курси теоретичних лекцій та практичних занять, що розраховані на студентів та розробників-початківців, які вже мають базові знання з програмування на С++ і хочуть доповнити їх практичним досвідом та поспілкуватися із досвідченими експертами у галузі IT.

На учасників чекають:

• 90+ годин теоретичних лекцій
  • 4+ тижні практичних завдань, максимально наближених до реальних
  • 10+ років досвіду у викладачів курсу

Основною цільовою аудиторією GL BaseCamp є студенти/студентки профільних спеціальностей. Проте GlobalLogic не обмежує можливість участі ані за освітою, ані за віком. Отже, взяти участь у програмі зможуть всі хто виконає тестове завдання та успішно пройдуть інтерв’ю.

картинка

Тривалість курсу – до 3 місяців. Навчання відбуватиметься онлайн у вечірній час у будні дні через платформу Zoom. Навчання на всіх GL BaseCamp є абсолютно безкоштовним для всіх учасників.

Зареєструватись можна до 15 січня 2021.

Бажані базові знання учасників:

• C & C++ language syntax (constructions & keywords).
  • Pointers, addressing and memory model.
  • Memory management in applications. (stack/heap).
  • Application structure (headers + source files).
  • OOP
  • Compilation and linking process.
  • Concurrency in applications.
  • Basic understanding of networking (protocol/socket).
  • Basic algorithms and explain their complexity.

Щоб потрапити на курс Online C/C++ GL BaseCamp пройдіть тестування за посиланням.

Якщо ви правильно відповіли на більше, ніж 55% питань (результат PASSED), подайте заявку на участь в курсі тут до 15 січня 2021 року включно. Кандидати з найкращими результатами тестів та CV будуть запрошені для проходження другого етапу відбіркового завдання та фінального інтерв’ю.

Найуспішніші випускники матимуть можливість долучитись до проєктів компанії GlobalLogic!

картинка .jpg