До уваги студентів-комп’ютерників: реєструйтесь на безкоштовні курси Online С/С++ BaseCamp від GlobalLogic


Якщо ти студент, який навчається на комп’ютерному факультеті реєструйся на безкоштовні курси Online С/С++ BaseCamp від GlobalLogic.

GL BaseCamp – це курси теоретичних лекцій та практичних занять, що розраховані на студентів та розробників-початківців, які вже мають базові знання з програмування на С++ і хочуть доповнити їх практичним досвідом та поспілкуватися із досвідченими експертами у галузі IT.

На учасників чекають:

 • 90+ годин теоретичних лекцій
 • 4+ тижні практичних завдань, максимально наближених до реальних
 • 10+ років досвіду у викладачів курсу

Основною цільовою аудиторією GL BaseCamp є студенти/студентки профільних спеціальностей. Проте GlobalLogic не обмежує можливість участі ані за освітою, ані за віком. Отже, взяти участь у програмі зможуть всі хто виконає тестове завдання та успішно пройдуть інтерв’ю.

картинка

Тривалість курсу – до 3 місяців. Навчання відбуватиметься онлайн у вечірній час у будні дні через платформу Zoom. Навчання на всіх GL BaseCamp є абсолютно безкоштовним для всіх учасників.

Зареєструватись можна до 15 січня 2021.

Бажані базові знання учасників:

 • C & C++ language syntax (constructions & keywords).
 • Pointers, addressing and memory model.
 • Memory management in applications. (stack/heap).
 • Application structure (headers + source files).
 • OOP
 • Compilation and linking process.
 • Concurrency in applications.
 • Basic understanding of networking (protocol/socket).
 • Basic algorithms and explain their complexity.

Щоб потрапити на курс Online C/C++ GL BaseCamp пройдіть тестування за посиланням.

Якщо ви правильно відповіли на більше, ніж 55% питань (результат PASSED), подайте заявку на участь в курсі тут до 15 січня 2021 року включно. Кандидати з найкращими результатами тестів та CV будуть запрошені для проходження другого етапу відбіркового завдання та фінального інтерв’ю.

Найуспішніші випускники матимуть можливість долучитись до проєктів компанії GlobalLogic!

Джерело

картинка .jpg

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …