До уваги студентів-комп’ютерників: беріть участь у BIG Hackathon (Blockchain Impact for Good)

14-15 вересня 2019 року у Львові відбудеться BIG Hackathon (Blockchain Impact for Good), який збере команди розробників для пошуку технологічних рішень найбільш актуальних проблем дітей та молоді. Команди-учасники змагатимуться у розробці продукту на базі блокчейн-технології, спрямованого на допомогу у побудові більш інклюзивного, безпечного та дружнього до дітей та молоді середовища у містах і громадах України.

Ініціатива впроваджується фондом ЮНІСЕФ Україна за підтримки Львівської міської ради.

Які ідеї потрібні?

– механізми об’єднання Інтернету речей та комунальних закладів охорони здоров’я у моніторингу стану здоров’я молоді.

– рішення у сфері освіти, зокрема у контролі оцінювання успішності дітей та молоді в школах

– сервіси у сфері охорони навколишнього середовища

– інструменти у сфері надання соціальних послуг, їх інформативної доступності, формування пакету суспільних послуг дітей та молоді.

– механізми залучення молоді до участі в роботі місцевого самоврядування.

Що отримують учасники?

• два дні насиченої роботи, кодінгу та навчальної програми на базі блокчейну Bloqly;
  • великий нетворк наставників та менторів, навчання та консультації найкращі ідеї можуть бути підтримані UNICEF Office of Innovation;

Як взяти участь?

До участі у хакатоні запрошуються команди з 3-5 осіб. Не менше 3-х учасників у команді мають бути кодерами, також членами команди можуть бути дизайнер та менеджер.

Подати заявку на участь.

Деталі.